در این مراسم حجت نظری عضو شورای اسلامی شهر تهران ، ندا شهرزاد رئیس سازمان ورزش شهرداری تهران ، رجبعلی خسروآبادی شهردار منطقه حضور داشتند و استقبال گسترده شهروندان  و کودکان در رشته های فوتبال دستی، فوتبال گل کوچک، شطرنج، هفت سنگ، طناب کشی، لی لی، مارو پله، مچ اندازی، تنیس روی میز، چرخ و فلک و بازی های فکری  بی نظیر بود.   

نظری عضو شورای اسلامی شهر تهران اظهار امیدواری کرد تا به زودی این اقدام در تمام محلات منطقه عملی شده و  یکی از معابر اصلی، به صورت هفتگی مقر خیابان ورزش منطقه 5 شود.  

خسروآبادی نیز در حاشیه این مراسم گفت : از این که در محلات منطقه شورو نشاط شهروندان را با احیای ورزش شاهد هستیم بسیار خرسندیم و باید به محلات نگاه فرهنگی اجتماعی داشت تا روحیه نشاط در بین مردم گسترش یابد.  

ندا شهرزاد رئیس سازمان ورزش نیز افزود : باز پس گیری خیابان های شهر به نفع کودکان حرکت مثبتی برای خدمت به شهروندان بوده که باعث احیای ورزش ها و بازی های قدیمی فراموش شده می شود.  

براساس این خبر، اجرای دومین پویش خیابان ورزش در محله جنت آباد جنوبی با همکاری معاونت امور فرهنگی و اجتماعی، نیروی انتظامی، راهنمایی و رانندگی، نیروهای شهربان و اداره تربیت بدنی محقق شد و تیم فوتبال نوجوانان سندرم داون به صورت نمادین به مسابقه فوتبال با مدیران منطقه پرداختند و جوایزی دریافت کردند .

انتهای پیام /////