گزارش امروز : رئیس پژوهشکده علوم اجتماعی و انقلاب دانشگاه آزاد اسلامی، انقلاب اسلامی ایران را مبتنی بر تجربه رابطه امام و امت دانست.
حجت‌الاسلام حسن خیری صبح امروز در نشست خبری همایش بین‌المللی ظرفیت انقلاب اسلامی، کارآمدی و کارنامه نظام جمهوری اسلامی ایران به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در محل ساختمان فرهیختگان این دانشگاه اظهار کرد: چهلمین سال انقلاب، سال بلوغ انقلاب است؛ انقلابی که همه معادلات سکولاریستی را بر هم زد و مبتنی بر تجربه رابطه امام و امت بود.

رئیس پژوهشکده علوم اجتماعی و انقلاب دانشگاه آزاد اسلامی افزود: این انقلاب و نظام جمهوری اسلامی دارای سرمایه‌های عظیمی مانند خودباوری همراه با خداباوری، اعتماد به تجربه موفق حکومت دینی مبتنی بر ولایت فقیه، ضرورت مقاوم‌سازی فرهنگی و اقتصادی، بی‌اعتمادی به دشمنان و ضرورت انتقال باورها و تجربیات به نسل جوان است.

وی با بیان اینکه همایش بین‌المللی ظرفیت انقلاب اسلامی، کارآمدی و کارنامه نظام جمهوری اسلامی ایران 4 هدف دارد، گفت: تبیین ظرفیت‌های نظری و عملی انقلاب اسلامی، تبیین کارنامه انقلاب و نظام جمهوری اسلامی، تبیین مواجهه با چالش‌ها و آینده‌پژوهشی انقلاب و نظام اسلامی از اهداف این همایش است.

خیری خاطرنسان کرد: همایش بین‌المللی ظرفیت انقلاب اسلامی، کارآمدی و کارنامه نظام جمهوری اسلامی ایران در شش محور مبناشناسی و اهداف انقلاب اسلامی، فرهنگ و اجتماع، سیاست، امنیت و دفاع، اقتصاد، صنعت، تجارت و کشاورزی، آموزش و تحقیقات و چالش‌های پیش رو برگزار خواهد شد.

این مسئول بیان کرد: 20 سازمان در برگزاری این همایش با دانشگاه آزاد اسلامی همکاری دارند که از جمله آنها می‌توان دانشگاه باقرالعلوم(ع)، سازمان صداوسیما، سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، دانشگاه امام صادق(ع)، مجمع جهانی تقریب مذاهب، مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی و مرکز بررسی‌های نهاد ریاست‌جمهوری را نام برد.

به گزارش آنا، دانشگاه آزاد اسلامی به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، همایش بین‌المللی ظرفیت انقلاب اسلامی، کارآمدی و کارنامه نظام جمهوری اسلامی ایران را 9 تا 11 بهمن سال جاری در سازمان مرکزی این دانشگاه برگزار خواهد کرد.

آخرین مهلت ارسال چکیده مقالات 30 شهریور 1397 و آخرین مهلت ارسال اصل مقالات 30 آبان 1397 است. نتایج داوری چکیده مقالات نیز 20 مهر 1397 اعلام خواهد شد.
همایش ظرفیت‌های انقلاب، کارآمدی و کارنامه نظام جمهوری اسلامی برگزار می شود
انتهای پیام /////

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت

  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedIn
  • flickr

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *