گزارش امروز: سازمان تامین اجتماعی همزمان با هفته تامین اجتماعی (١٩ الی ٢٥ تیرماه١٣٩٧) و در راستای نامگذاری سال جاری از سوی مقام معظم رهبری به عنوان «سال حمایت از کالای ایرانی»، برنامه های اجرایی را حول محور برنامه راهبردی تنظیم و به تمامی واحدهای اجرایی، شرکت ها و موسسات تابعه این سازمان ابلاغ کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، براساس بخشنامه صادر شده از سوی دکتر نوربخش مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، در هفته تامین اجتماعی حداکثر بهره برداری برای تعمیق تعامل با مخاطبان و شرکای اجتماعی سازمان (بیمه شدگان، کارفرمایان، بازنشستگان و مستمری بگیران) و دستگاه های اجرایی و قانونگذاری در چارچوب اهداف و برنامه های پیش بینی شده انجام می شود.
از اهداف برگزاری گرامیداشت هفته تامین اجتماعی می توان به اطلاع رسانی به مخاطبان سازمان تأمین اجتماعی (کارفرمایان، بیمه شدگان، بازنشستگان و مستمری بگیران) با هدف شفاف سازی و تبیین نحوه ارائه خدمات در حوزه های بیمه ای و درمانی و آشنایی آنان با وظایف، اهداف، سیاست ها، برنامه ها و عملکرد سازمان، انعکاس فعالیتهای انجام شده جهت روانسازی امور و توسعه خدمات به ویژه خدمات الکترونیک و مبتنی بر فناوری های نوین ICT در حوزه های بیمه ای، درمانی، سرمایه گذاری، ساخت و ساز و… در قالب نشست های خبری، مقالات و گزارشات و استفاده از ظرفیت های رسانه های مکتوب و مجازی مجاز انتظارات و توقعات مخاطبان و استفاده از ظرفیت های اجتماعی برای تبیین راهبردهای سازمان و شفاف سازی اقدامات سازمان در دولت تدبیر و امید نزد مخاطبان، تقویت همبستگی و حس تعلق سازمانی در میان همکاران و ارائه گزارش عملکرد سازمان و ایجاد بستر مناسب جهت بررسی این عملکرد از دیدگاه مخاطبان اشاره کرد.
به مناسبت هفته تامین اجتماعی برنامه های متعددی از سوی سازمان تامین اجتماعی اجرا می شود که حضور در مرقد مطهر حضرت امام (ره) و تجدید میثاق با آرمان‌های امام راحل و حضور در مقبره شهدای سازمان، حضور و سخنرانی مدیران ارشد در مجامع عمومی و اماکن مذهبی و ارائه گزارش عملکرد و تشریح اقدامات آتی موردنظر، افتتاح و کلنگ زنی مراکز بیمه‌ای و درمانی ، دیدار مسئولان عالی، مدیران و کارشناسان سازمان تأمین اجتماعی با مسئولان ارشد کشور، دیدار با خانواده معظم شهدای همکار، حضور مسئولان عالی سازمان تأمین اجتماعی در برنامه های رادیو و تلویزیونی بویژه برنامه های گفت وگو محور، برگزاری نشست خبری مدیران عالی سازمان با رسانه‌ها و ارایه گزارش عملکرد درخصوص برنامه های کلان سازمان در بخشهای مختلف بیمه ای، درمانی، سرمایه گذاری و… و حضور در مراکز رسانه‌ای و پاسخ به پرسش‌های خبرنگاران از جمله برنامه های سازمان تامین اجتماعی در ایام مذکور است.
برگزاری مراسم ویژه گرامیداشت هفته تأمین اجتماعی و تقدیر از نمایندگان شرکای اجتماعی، همکاران بازنشسته و شاغل، درج پیامهای گرامیداشت هفته تامین اجتماعی در سربرگ مکاتبات اداری و سایت رسمی سازمان، طراحی و انتشار اقلام تبلیغی، اطلاع رسانی و فرهنگی (پوستر، بنر، بروشور و…) جهت توزیع در مراکز بیمه‌ای و درمانی سازمان و اطلاع‌رسانی از طریق تابلوهای اطلاع رسان و تلویزیون شهری ملکی سازمان، بازدید از واحدهای صنعتی و دیدار با بیمه‌شدگان و کارگران در راستای حمایت از تولید ملی و اشتغال وعیادت از بیماران بستری در مراکز ملکی سازمان از جمله برنامه های این سازمان در طول هفته تامین اجتماعی است.
برگزاری نمایشگاه های مختلف در طول هفته تأمین‌اجتماعی در ستاد مرکزی سازمان و مراکز استانها وحضور کارشناسان مشاوره در میادین منتخب شهرها و پاسخ به سوالات بیمه ای مخاطبان با شعار «از من بپرس» در طول ایام هفته تامین اجتماعی از دیگر برنامه های گرامیداشت هفته تامین اجتماعی است.
همچنین برنامه های مختلف با موضوع گرامیداشت هفته تامین اجتماعی از سوی ادارات کل و مدیریت های درمان تامین اجتماعی سراسر کشور برگزار می شود.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت

  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedIn
  • flickr

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *