گزارش امروز : در 9 ماهه امسال خدمات آموزش خانواده به 700 مددجوي تحت حمايت كميته امداد منطقه 19تهران ارائه شد.
رئيس كميته امداد منطقه 19 تهران گزارشي از عملكرد اين نهاد در بخش آموزش خانواده و اعزام به اردوی زیارتی حرم حضرت عبدالعظیم حسنی ارائه كرد.
مهدی سامانی، رئيس كميته امداد منطقه 19 تهران با اشاره به ارائه خدمات آموزش خانواده گفت: اين آموزش ها برحسب نياز و شرايط مددجويان برگزار مي شود.
وي بابيان اينكه در 9 ماهه نخست امسال در قالب طرح آموزش خانواده 700 مددجو از برنامه هاي فرهنگی در بخش آموزش خانواده بهره مند شده اند، افزود:برنامه هاي آموزش خانواده با موضوعات اعتقادي، احكام، سبك زندگي ايراني اسلامي، پيشگيري از اعتياد و آسيب هاي اجتماعي، مهارت هاي زندگي، فرزند پروري، مديريت كسب وكار ازجمله كلاس هاي آموزشي است كه در اين مدت زمان ارائه شده است.
سامانی برگزاری دوره های آموزشی برای نوعروسان تحت حمایت را یکی دیگر از برنامه های این نهاد برشمرد و بیان کرد: دوره های آموزشی با هدف آشنایی با اصول و مهارتهای زندگی برگزار می شود، نوعروسان در این دوره های آموزشی نکات ارزندهای را در زمینه احکام، بهداشت فردی، بهداشت روانی و سبک زندگی فرا می گیرند ، همچنین از مشاوره های فردی و گروهی بهره مند می شوند.
رئیس کمیته امداد منطقه 19 تهران در ادامه با اشاره به اینکه اعزام خانوارهای تحت حمایت به اردوهای زیارتی یکی از برنامه های فرهنگی و آموزشی این نهاد است،افزود: کمیته امداد سالیانه برای ارتقاء سطح فکری، فرهنگی و معنوی مددجویان، برنامه های متنوعی برگزار می کند که اردوهای زیارتی یکی از برنامه های فرهنگی این نهاد است.
سامانی با بیان اينكه 37 نفر به اردوی زیارتی حرم حضرت عبدالعظیم حسنی به شهر ری اعزام شدند، گفت: اعزام این تعداد مددجو با اولویت افراد شرکت کننده در کلاس های آموزش خانواده و طرح فلاح انجام شده است.
رئیس کمیته امداد منطقه 19 تهران به برنامه های این اردوی زیارتی اشاره کرد و گفت: زیارت بارگاه حضرت عبدالعظیم (ع)،حضرت امام زاده حمزه (ع) ،امام زاده طاهر (ع) و اجرای طرح فلاح در حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) از جمله برنامه های این سفر زیارتی بود.
وی با بیان اینکه برگزاری اردوهای زیارتی با هدف مشارکت مددجویان در برنامه های فرهنگی – اجتماعی برگزار می شود؛ تأکید کرد: برکزاری اردوهای زیارتی موجب ارتقاء سطح آگاهی، دین باوری و تقویت روحیه معنوی مددجویان می شود.
انتهای پیام /////

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت

  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedIn
  • flickr

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *