گزارش امروز : رئیس پلیس راهور ناجا از راه اندازی قرارگاه ویژه ترافیکی پلیس از دهه فجر تا 15 فروردین 97 خبر داد.
سردار تقی مهری در جلسه کمیته هماهنگی اجرای طرح های ویژه ترافیکی نوروز 97 افزود با هماهنگی دستگاه های خدماتی و امدادی امنیت در تردد ورفت و آمد مردم و پیشگیری از حوادث ایام تعطیلات نوروزی در دستور کار قرار دارد.
وی ادامه داد در ایام تعطیلات نوروزی سایر بخش های انتظامی در درون و برون شهر به کمک پلیس راهور می آیند تا در رفت وآمد مردم تسهیل ایجاد شود.
مهری با اشاره به افزایش تعداد خودروهای نو شماره و افزایش سفرها گفت در نوروز 95 شاهد 10 درصد افزایش ترددها بودیم و اکنون با بیش ازیک میلیون و 700 هزار خودروی نو شماره و صدور یک میلیون و 800 هزارگواهی نامه نو و ورود یک میلیون و 200 هزار خودروی جدید در نوروز 97 منجر به افزایش سفر و تردد خواهد شد.

** سامانه بارشی تا پنجشنبه در کشور است/ همراه داشتن تجهیزات زمستانی
مهری با توجه به ورود سامانه بارشی به کشور گفت از روز گذشته شاهد ورود جبهه بارشی در استان های شمال غرب و غرب کشور در قالب بارش باران و برف و همچنین در تهران هستیم که تا پنجشنبه ادامه خواهد داشت.
وی ادامه داد با ورود این سامانه نکته مهم پلیس به رانندگان، رعایت قوانین رانندگی در شرایط جوی نامساعد به همراه داشتن تجهیزات زمستانی اعم از باک بنزین پر بوده و لباس و مواد غذایی کافی به همراه داشته و رعایت سرعت مطمئنه است.

**امادگی سازمان راهداری در پی ورود سامانه بارشی جدید
داوود کشاورزیان معاون وزیر راه نیز در این نشست گفت سازمان راهداری در قبال سامانه بارشی جدید که تا پنجشنبه ادامه دارد آمادگی لازم را داشته و در گردنه های بارشی همکاران ما حضور داشته و در صورت نیاز عملیات نمک پاشی انجام می شود.
وی اضافه کرد این سامانه بارشی در استان های کردستان و کرمانشاه شروع شده وبه سمت شمال و شمال شرق کشور در حال حرکت است .
کشاورزیان افزود در طرح نوروزی بهینه سازی وضعیت راه ها، احیای خط کشی ها در دستور کار قرار دارد از سوی دیگر هموطنان قبل از سفر با سامانه 141 بر ای اگاهی از وضعیت جاده ها تماس بگیرند.

** افزایش 4 دهم درصدی تلفات جاده ای در 9 ماه امسال
احمد شجاعی رئیس سازمان پزشکی قانونی نیز در این جلسه گفت در 9 ماه امسال شاهد افزایش 4دهم درصدی تلفات جاده ای (12 هزذر و 803نفر) بودیم.
وی اضافه کرد در اذرماه نیز شاهد افزایش 9 درصدی تلفات جاده ای بودیم که پیش بینی می شود در دی ماه نیز شاهد این افزایش باشیم که اگر این روند ادامه داشته باشد در ابتدای سال سیر نزولی کاهش تلفات متوقف می شود.
انتهای پیام /////

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت

  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedIn
  • flickr

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *