گزارش امروز : معاون درمان سازمان تامین اجتماعی گفت: هم اکنون ۳۶ مرکز ارائه خدمات درمانی تامین اجتماعی شامل ۹ بیمارستان و ۲۷ مرکز درمان سرپایی در سطح کشور در حال احداث است.
مهدی درخشان عصر دوشنبه در مراسم تودیع و معارفه مدیر درمان تامین اجتماعی استان مرکزی در اراک با اشاره به روند تودیع و معارفه مدیران اظهار داشت: بابک عدلی مدیر درمان قبلی تامین اجتماعی استان مرکزی به تهران انتقال می یابد و از این پس مسئولیت ۱۱ بیمارستان و بیش از ۳۵ مرکز درمان سرپایی در استان تهران را بر عهده دارد که همین تعداد از مراکز درمانی بیش از ۶۰ درصد خدمات تامین اجتماعی را ارائه می دهند.

معاون درمان سازمان تامین اجتماعی خاطرنشان کرد: روند مدیریت تامین اجتماعی استان مرکزی در مدت چهارسال فعالیت وی به گونه ای بود که پله به پله مراحل ارتقای درجه خدمات پیموده شد و این مسئله یک افتخار است که در کل کشور این روند تداوم دارد.

درخشان تصریح کرد: خوشبختانه افرادی در سازمان تامین اجتماعی به درجات بالاتر راه می یابند که مراحل رشد و ارتقا را به خوبی گذرانده اند و این مسئله نقطه قوتی برای حوزه درمان محسوب می شود زیرا این افراد مدارج خدمتی را سپری کرده اند.

وی ادامه داد: مدیر جدید درمان تامین اجتماعی توسط مدیر قبلی معرفی شده و پس از مصاحبه های بسیار و سنجش های لازم انتخاب شدند و خانم پازوکی پس از استان هرمزگان دومین بانویی هستند که در بخش مدیریت درمان تامین اجتماعی یک استان فعالیت خود را آغاز می کند و امیدواریم روند رو به رشد حوزه درمان استان مرکزی با قوت بیشتری ادامه پیدا کند.

معاون درمان سازمان تامین اجتماعی عنوان کرد: علاوه بر پروژه هایی که تاکنون به بهره برداری رسیدند درحال حاضر تعداد پنج بیمارستان و ۲۷ مرکز سرپایی را در دست احداث داریم و علاوه بر این پروژه ها تعداد ۹ بیمارستان، ۲۷ مرکز سرپایی و ۳۰ مرکز متفرقه ارائه دهنده خدمات مختلف در دست طراحی هستند.

درخشان بیان کرد: استان مرکزی تاکنون روند مطلوبی را در این حوزه سپری کرده اما این پیشرفت به آن معنا نیست که اقدامات به سطح عالی رسیده بلکه بیمه شدگان تامین اجتماعی شایسته دریافت بهترین خدمات ممکن هستند.

وی ابراز داشت: امیدواریم که با توجه و حمایت نمایندگان مجلس و دولت مشکلات این حوزه به حداقل ممکن برسد و این توانمندی برای ارائه خدمات هرچه بهتر و بیشتر به بیمه شدگان که قشر مولد کشور هستند بیش از گذشته ادامه یابد.

معاون درمان سازمان تامین اجتماعی اضافه کرد: امسال رقمی بالغ بر ۱۹ هزار میلیارد تومان در حوزه درمان صرف شده که امیدواریم این رقم در سال آینده با تمهیدات اندیشیده شده از نظر اثربخشی با کیفیت بهتری در خدمت بیمه شدگان تامین اجتماعی قرار گیرد.
انتهای پیام ////

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت

  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedIn
  • flickr

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *