گزارش امروز : مسئول دفتر خاورمیانه یک شرکت خودروساز چینی با بیان اینکه ایران می تواند به بزرگترین شریک خودوریی این کشور تبدیل شود،گفت:صنعت خودروسازی چین در چند دهه گذشته توانسته از نداشتن به داشتن و سپس به فناوری بالا ارتقا یابد و این مهم را مدیون اخذ فناوری های برتر از برندهای معتبر و برتر خودرویی جهان است.

‘جیاندونگ هان’- Jiandong Han- در نخستین روز از نمایشگاه بین المللی خودروی تهران افزود: چینی ها موفق شدند در پنج دهه گذشته به این سمت و سو حرکت کرده و در نهایت به جایگاه کنونی خود برسند؛ امری که در آغاز با انتقال تدریجی فناوری ها به شرکت های سازنده چینی آغاز شد و بتدریج توانستند آن را توسعه دهند.
این مسئول چینی خاطرنشان کرد: در یک دهه اخیر نیز چین توانسته با رشدی چشمگیر بر برندهای خودرویی خود تمرکز کرده و آنها را توانمند کند و امروز از طریق همانها وارد بازارهای جهانی شود.
مسئول دفتر خاورمیانه شرکت ‘بایک موتور چین’ با اشاره به برنامه ریزی این شرکت برای توسعه حضور در بازار بزرگ ایران، تصریح کرد: از نظر چینی ها، فناوری خودرویی در ایران کامل است و ایرانی ها از سابقه و توانمندی بالایی در این صنعت برخوردارند.
وی گفت: این شرکت و بسیاری دیگر از شرکت های چینی درصددند تا با انجام همکاری مشترک از توانمندی بالای مهندسان و خودروسازان ایرانی برای حضور در بازار بیش از 400 میلیونی اطراف و همسایگان ایران نیز بهره برده و این کشور را به هاب صادراتی محصولات خود تبدیل کنند.
جیاندونگ هان تصریح کرد: استراتژی شرکت متبوعش، ارتقای تحقیق و توسعه، افزایش تولید و فروش، بومی سازی تولید خودرو در ایران، اعمال مدیریت محلی بر تولید و انتقال فناوری ها است تا به این ترتیب ضمن افزایش تولید و اشتغالزایی، ایران را به هاب خدمات رسانی به کشورهای منطقه بدل کنیم.
وی گفت: موقعیت استراتژیک ایران در منطقه و بازار بزرگ خودرویی آن، عامل اصلی حضورمان در ایران و این نمایشگاه است؛ بازار ایران قوی و نوپاست و می تواند به بزرگترین شریک خودوریی چین تبدیل شود.
این مقام چینی همچنین نمایشگاه بین المللی خودروی تهران را نمایشگاهی مهم در منطقه برای عرضه خودروهای با فناوری بالا و روز جهان توصیف کرد.
دومین نمایشگاه بین المللی خوردوی تهران روز گذشته با مشارکت 48 شرکت داخلی و خارجی از 16 کشور در محل نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب گشایش یافت.
در این نمایشگاه شرکت های خودرویی از کشورهایی نظیر آلمان، فرانسه، چین، هند، اتریش، کره جنوبی، ژاپن، ترکیه، انگلیس، اسپانیا، ایتالیا، تایوان و … در کنار شرکت ها و خودروسازان ایرانی به عرضه و ارائه تولیدات خود پرداخته اند.
این نمایشگاه در فضایی به وسعت 6 هزار و 500 مترمربع از تا جمعه آینده – 10 آذرماه- همه روزه از ساعت 10 تا 18 پذیرای علاقه مندان است.
انتهای پیام //////

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت

  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedIn
  • flickr

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *