گزارش امروز :  ‘برانکو ایوانکوویچ’ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: در مذاکراتم با پرسپولیس مشکلی خاصی برای تمدید قرارداد وجود ندارد و به احتمال زیاد قرارداد دو ساله جدیدی را به امضا می رسانم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پس از جلسه با «حمیدرضا گرشاسبی» سرپرست باشگاه پرسپولیس در جمع خبرنگاران، گفت: بعد از هر بازی با مدیر باشگاه جلسه برگزار می کنم، اما این نخستین نشست من با گرشاسبی پس از انتخاب به عنوان مدیر باشگاه است.
وی ادامه داد: باشگاه علاقه مند به تمدید قرارداد با من است و در این جلسه در رابطه با این مساله صحبت شد و هر دو طرف به این اتفاق علاقه مند هستند.
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: در صورت توافق قطعا باشگاه تضمینی برای آینده کار خود خواهد داشت و به زودی تکلیف تمام مسایل مشخص خواهد شد.
وی تصریح کرد: بحث بعدی ما در جلسه امروز در رابطه با دیدار مقابل ذوب آهن و وضعیت مالی باشگاه بود. چیزی که مرا خوشحال می کند مثبت بودن روند مالی باشگاه است و این بسیار مهم خواهد بود.
برانکو اظهار کرد: در حال حاضر مهم ترین مساله ثبات باشگاه است و در یک ماه اخیر مشکلاتی ایجاد شده بود. باید از بازیکنان به خاطر حرفه ای بودنشان در یک ماه اخیر تشکر کنم و آنها به خوبی شرایط را درک کردند.
وی تاکید کرد: با توجه به شرایطی که می بینم اطمینان دارم باشگاه پرسپولیس همچنان به روند رو به رشد خود ادامه خواهد داد.
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در رابطه با مشکلات پیش رو برای تمدید قرارداد با باشگاه پرسپولیس، گفت: در خصوص توافق باید مقدار دیگری صحبت داشته باشیم، اما به هر حال فکر نمی کنم مشکل خاصی وجود داشته باشد. هیچ مشکلی وجود ندارد و اگر الان وضعیت مشخص نشده برای این است که تازه مذاکرات آغاز شده اما چیزی که مشخص است مدت قرارداد جدید من خواهد بود که دو ساله است.
برانکو در رابطه با زمان قطعی شدن تمدید قرارداد او با باشگاه پرسپولیس، اظهار کرد: نمی توانم دقیق بگویم چه زمانی بحث تمدید قرارداد من نهایی می شود، اما در این هفته بار دیگر با مدیر باشگاه جلسه خواهیم داشت.
وی در رابطه با برنامه های باشگاه پرسپولیس برای نیم فصل، گفت: در نیم فصل دو بازی خواهیم داشت و نمی توانیم برای این زمان برنامه ریزی اردوی خارج از کشور داشته باشیم.
سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران در خصوص قرعه کشی جام جهانی و احتمال همگروهی ایران و کرواسی، اظهار کرد: باید منتظر باشیم این مراسم برگزار شود و این اتفاق بسیار جالب خواهد بود. امکان دارد ایران با کرواسی همگروه شود و این چیز عجیبی نیست.
وی تاکید کرد: با توجه به قرار گرفتن ایران در سید سوم قرعه کشی جام جهانی قطعا در گروه قوی خواهد افتاد و همه از این مسابقات لذت خواهیم برد.
مربی اسبق تیم ملی کرواسی در رابطه با شرایط این تیم، اظهار کرد: کرواسی در سید دوم است اما باید بدانید بهترین تیم های دنیا در جام جهانی بازی می کنند و نمی شود از الان وضعیت هیچ تیمی را پیش بینی کرد.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت

  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedIn
  • flickr

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *