گزارش امروز : شهری – شهردار منطقه ۲ از برگزاری اولین نشست تخصصی جذب سرمایه گذار داخلی و خارجی و اولویت قراردادن جذب سرمایه گذاری بخش خصوصی در منطقه دو خبر داد .
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو، رسول کشت پور با اعلام این خبر گفت : نشست تخصصی جذب سرمایه گذاری داخلی – خارجی با حضور مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری تهران در دفتر شهردار منطقه دو برگزار شد.
ترک آبادی مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری تهران در ابتدای نشست ، موضوعاتی در رسالتها ، فعالیتها و عملکرد سازمان در زمینه جذب سرمایه گذاری های داخلی – خارجی ارائه نمودند .
در ادامه سول کشت پور شهردار منطقه با بیان اینکه فراهم آوردن زمینه و بستر مشارکت اشخاص حقیقی و حقوقی در امور مربوط به شهرداری و اشاعه فرهنگ و مشارکت در توسعه شهر و فرهنگ شهرنشینی و همچنین به کارگیری و بهره مندی از فکر، اندیشه و سرمایه اشخاص حقیقی و حقوقی در امر سرمایه گذاری از اهداف و رسالت های محوله شهرداران مناطق و شرکت سرمایه گذاری ومشارکت های مردمی شهرداری تهران می باشد.
رسول کشت پور گفت : هدف از برگزاری این نشست اعمال مدیرت راهبردی و هدفمند در امر سرمایه گذاری و مشارکت از طریق سیاست عدم تمرکز بر پروژه های مشارکتی و تفویض اختیار جهت افزایش قدرت عمل شهردار منطقه می باشد که در این زمینه فراهم آوردن الگوی کارآمد در تامین منابع مالی پایدار برای شهرداری در سایه برون سپاری بخشی از امورات به بخش خصوصی و تشکیل کمیته های درآمدی و الگو گرفتن از مدل اقتصادی جهت کنترل درآمد و کمک به وصول عوارض پایدار محقق می شود.
وی افزود : در نظرداریم ضمن همکاری و تعامل روز افزون با مشارکت شرکت سرمایه گذاری و مشارکتهای مردمی شهرداری تهران و فراهم کردن فضای کسب و کار رقابتی و فرصتهای برابر برای عموم شهروندان و تلاش در جهت افزایش سرانه های عمومی و خدماتی و استفاده از پتانسیل های موجود در منطقه گام موثری در جهت جذب سرمایه گذار های داخلی و خارجی از طریق برگزاری جلسات برداریم و این امر در سایه ی استقرار نظام یکپارچه و سامان یافته شفاف سازی مالی – اطلاعاتی محقق می گردد .
در پایان این نشست شهردار منطقه گفت: ما آمادگی خویش را جهت جذب سرمایه گذار درزمینه پروژه های زیست محیطی و مدیریت پسماند اعلام داشته و امید است با اعمال مدیریت راهبردی و هدفمند بتوانیم ضمن شناسایی پتانسیل های موجود در منطقه در زمینه تقلیل هزینه های نگهداشت شهر و از طریق برونسپاری بخشی از امورات به بخش خصوصی گامی موثر برداریم.

انتهای پیام /////

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت

  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedIn
  • flickr

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *