پنجشنبه / ۲۸ تیر / ۱۴۰۳ Thursday / 18 July / 2024
×
فعالیتهای هیات راگبی کرمانشاه پس از انحلال فدارسیون آن متوقف شد.
هیات راگبی کرمانشاه نیامده، منحل شد
 • کد نوشته: 124
 • خرداد 29, 1403
 • برچسب ها

  گزارش امروز؛ فعالیتهای هیات راگبی کرمانشاه پس از انحلال فدارسیون آن متوقف شد.

  فریبرز ظریفی کارشناس مجامع هیات‌های ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه، با اشاره به انحلال هیات راگبی کرمانشاه، اظهار کرد: باتوجه به اینکه سال گذشته انجمن راگبی با جدایی از فدراسیون انجمنهای ورزشی به یک فدراسیون مستقل تبدیل شد، مقدمات شکل گیری هیات استانی آن هم انجام گرفت.

  وی افزود: بهمن ماه سال گذشته هیات راگبی کرمانشاه با سرپرستی آقای آرش سروری راه اندازی شد تا فعالیت‌های آن به در قالب یک هیات مستقل در استان دنبال شود.

  کارشناس مجامع هیات‌های ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه تصریح کرد: روز گذشته ابلاغی مبنی بر انحلال هیات‌های استانی راگبی پس از انحلال فدراسیون آن به استان رسید که به معنای اتمام فعالیت‌های هیات راگبی در استان است.

  وی افزود: براساس این اعلام، هیات راگبی استان پس از حدود پنج ماه فعالیت منحل شده و تمام رشته‌های زیرمجموعه آن به مانند سابق به هیات انجمن های ورزشی اضافه خواهد شد.

  ظریفی در ادامه اعلام کرد: طی یکی دو سال گذشته چهار رشته با جدایی از فدراسیون‌های زیرمجموعه خود به شکل فدراسیون‌های مستقل درآمدند که این رشته‌ها شامل ورزش های دریایی و ساحلی، راگبی، آمادگی جسمانی و بادبانی بود.

  وی یادآورشد: رشته ورزش‌های  دریایی و ساحلی سال گذشته در استان شکل گرفت و حتی انتخابات آن نیز برگزار شد، اما با انحلال فدراسیون آن هیات استانی آن نیز در کرمانشاه منحل شد.

  کارشناس مجامع هیات های ورزشی اداره کل ورزش و جوانان کرمانشاه اضافه کرد: باتوجه به اینکه زمینه و زیرساخت لازم برای رشته بادبانی در کرمانشاه وجود نداشت، این هیات در استان راه اندازی نشد که فدراسیون آن نیز منحل شد.

  وی با بیان اینکه هیات راگبی نیز پس از انحلال فدراسیون آن منحل شد، عنوان کرد: در حال حاضر از بین چهار رشته‌ای که به فدراسیون تبدیل شدند، تنها رشته آمادگی جسمانی است که به فعالیت خود در قابل یک هیات مستقل با عنوان آمادگی جسمانی و تندرستی ادامه می‌دهد.

  دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.