پنجشنبه / ۲۸ تیر / ۱۴۰۳ Thursday / 18 July / 2024
×
حشمت الله فلاحت پیشه نماینده پیشین مردم اسلام آباد غرب در مجلس شورای اسلامی گفت که مشارکت بالای ملت در انتخابات ریاست جمهوری به نفع مردم و موجب پیشرفت کشور است.
مشارکت بالا در انتخابات ریاست جمهوری به نفع مردم است
 • کد نوشته: 151
 • تیر 5, 1403
 • برچسب ها

  گزارش امروز؛ حشمت الله فلاحت پیشه دوشنبه شب در همایش بانوان کرمانشاهی طرفدار مسعود پزشکیان افزود: انتخابات پیش رو عرصه رقابت بین آزادی و قدرت است و چنانچه مشارکت کم باشد قدرت پیروز می‌شود.

  حشمت الله فلاحت پیشه با بیان اینکه مشارکت پایین باعث گستاخی عده ای قدرت طلب در کشور می‌شود، گفت: برای اینکه دولتی سر کار بیاید که مسیر اقتصاد را به نفع مردم تغییر دهد، همگی باید در انتخابات شرکت کرده و به دکتر پزشکیان رای دهیم.

  وی با انتقاد از نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای پرداختن به طرح عفاف و حجاب و فیلترینگ افزود: مجلس در حالی چهار سال از وقت خود را صرف این ۲ موضوع اعصاب خردکن کرد که سالیانه ۵۰ درصد مالیات بیشتر از مردم گرفت.

  فلاحت پیشه فیلتر کردن فضای مجازی را توهین به مردم عنوان کرد و گفت: عده ای با فرزندانشان کاسب فیلترینگ هستند و از این مسیر درآمد دارند.

  عضو پیشین کمیسیون سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: تا زمانی که مشکلاتمان را با دنیا حل نکنیم، نمی‌توانیم بر مشکلات اقتصادی فائق آییم.

  دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.